Încărcare Evenimente
Események keresése

Navigare Vizualizări Eveniment

Események június 2018

Navigare Calendar Lunar

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
1

Konfirmációi előkészítő

Konfirmációi előkészítő

június 1 @ 17:00 - 18:00

csoportvezetők: Berekméri Melinda lp. ésBarticel Kiss Krisztián lp.

Házas bibliaóra

Házas bibliaóra

június 1 @ 19:00 - 20:00

csoportvezetők: Nemes Tünde és Gönczi István, óvóda

2

Istentisztelet

Istentisztelet

június 2 @ 18:00 - 19:00

Igét hirdet: Papp Béni Zsombor lp

3

Istentisztelet

Istentisztelet

június 3 @ 10:00 - 11:00

Istentisztelet

Vallásóra

Vallásóra

június 3 @ 10:00 - 11:00

II-V. osztályos gyermekeknek csoportvezető: Magyari Csilla, tanácsterem. Gyerekmegőrzést biztosít Máté Ágnes egészen kis gyerekek számára.

Imaóra

Imaóra

június 3 @ 11:00 - 12:00

Imaóra a földszinti óvóda termében

4

Presbiteri bibliaóra

Presbiteri bibliaóra

június 4 @ 18:00 - 19:00

csoportvezető: Papp Béni Zsombor lp.

5
6

Nőszövetségi bibliaóra

Nőszövetségi bibliaóra

június 6 @ 18:00 - 19:00

csoportvezető: Berekméri Melinda lp.

Szerdai nagyifi

Szerdai nagyifi

június 6 @ 19:00 - 20:00

csoportvezető: Barticel Kiss Krisztián lp., szervező: Szőcs László

7

Gyülekezeti bibliaóra

Gyülekezeti bibliaóra

június 7 @ 17:30 - 18:30

csoportvezető: Papp Béni Zsombor lp.

8

Konfirmációi előkészítő

Konfirmációi előkészítő

június 8 @ 17:00 - 18:00

csoportvezetők: Berekméri Melinda lp. ésBarticel Kiss Krisztián lp.

Házas bibliaóra

Házas bibliaóra

június 8 @ 19:00 - 20:00

csoportvezetők: Nemes Tünde és Gönczi István, óvóda

9

Istentisztelet

Istentisztelet

június 9 @ 18:00 - 19:00

Igét hirdet: Berekméri Melinda lp

10

Istentisztelet

Istentisztelet

június 10 @ 10:00 - 11:00

Igét hirdet : Papp Béni Zsombor lp

Vallásóra

Vallásóra

június 10 @ 10:00 - 11:00

II-V. osztályos gyermekeknek csoportvezető: Magyari Csilla, tanácsterem. Gyerekmegőrzést biztosít Máté Ágnes egészen kis gyerekek számára.

Imaóra

Imaóra

június 10 @ 11:00 - 12:00

Imaóra a földszinti óvóda termében a két istentisztelet között

11
12
13

Nőszövetségi bibliaóra

Nőszövetségi bibliaóra

június 13 @ 18:00 - 19:00

csoportvezető: Berekméri Melinda lp.

Szerdai nagyifi

Szerdai nagyifi

június 13 @ 19:00 - 20:00

csoportvezető: Barticel Kiss Krisztián lp., szervező: Szőcs László

14

Gyülekezeti bibliaóra

Gyülekezeti bibliaóra

június 14 @ 17:30 - 18:30

csoportvezető: Papp Béni Zsombor lp.

15

Konfirmációi előkészítő

Konfirmációi előkészítő

június 15 @ 17:00 - 18:00

csoportvezetők: Berekméri Melinda lp. és Barticel Kiss Krisztián lp.

Házas bibliaóra

Házas bibliaóra

június 15 @ 19:00 - 20:00

csoportvezetők: Nemes Tünde és Gönczi István, óvóda

16

Istentisztelet

Istentisztelet

június 16 @ 18:00 - 19:00

Igét hirdet : Papp Béni Zsombor lp

17

Istentisztelet

Istentisztelet

június 17 @ 10:00 - 11:00

Igét hirdet : Barticel Kiss Krisztián lp. Az óvodások tanévzáró ünnepe.

Vallásóra

Vallásóra

június 17 @ 10:00 - 11:00

II-V. osztályos gyermekeknek csoportvezető: Magyari Csilla, tanácsterem. Gyerekmegőrzést biztosít Máté Ágnes egészen kis gyerekek számára.

Imaóra

Imaóra

június 17 @ 11:00 - 12:00

Imaóra a földszinti óvóda termében

18

Istentisztelet

Istentisztelet

június 17 @ 18:00 - június 18 @ 19:00

Igét hirdet : Berekméri Melinda lp

19
20

Szerdai nagyifi

Szerdai nagyifi

június 20 @ 19:00 - 20:00

csoportvezető: Barticel Kiss Krisztián lp., szervező: Szőcs László

21
22

Házas bibliaóra

Házas bibliaóra

június 22 @ 19:00 - 20:00

csoportvezetők: Nemes Tünde és Gönczi István, óvóda

23

Istentisztelet

Istentisztelet

június 23 @ 18:00 - 19:00

Igét hirdet: Berekméri Melinda lp

24

Istentisztelet

Istentisztelet

június 24 @ 10:00 - 11:00

Diakóniai Vasárnap, Igét hirdet : Papp Béni Zsombor lp

Vallásóra

Vallásóra

június 24 @ 10:00 - 11:00

II-V. osztályos gyermekeknek csoportvezető: Magyari Csilla, tanácsterem. Gyerekmegőrzést biztosít Máté Ágnes egészen kis gyerekek számára.

Imaóra

Imaóra

június 24 @ 11:00 - 12:00

Imaóra a földszinti óvóda termében a két istentisztelet között

25
26
27

Szerdai nagyifi

Szerdai nagyifi

június 27 @ 19:00 - 20:00

csoportvezető: Barticel Kiss Krisztián lp., szervező: Szőcs László

28
29

Házas bibliaóra

Házas bibliaóra

június 29 @ 19:00 - 20:00

csoportvezetők: Nemes Tünde és Gönczi István, óvóda

30

Istentisztelet

Istentisztelet

június 30 @ 18:00 - 19:00

2014 © Minden jog fenntartva.